سوالات متداول !!!

مدیریت آتلیه عکاسی پیکسان در این قسمت سوالاتی را طراحی کرده که شما مشتری گرامی  می توانید ابهامات بوجود آمده در ذهن خود را برطرف نمایید.

سوالات خود را از ما بپرسید!!!

picsun photography studio

جدا کننده متن

خیر . هیچ هزینه ای خارج از آنچه در لیست قیمت مشاهده می کنید، دریافت نخواهد شد.

جهت دریافت نوبت می توانید با شماره های تماس موجود در همین صفحه تماس بگیرید

بله کلیه عکاسان مجموعه خانم هستند و شما مشتری گرامی می توانید با خیال راحت این وظیفه را به ما بسپارید.

بله دکور های مختلف از جمله تم نوروز، تم شب یلدا، تم دندان اول ، تم کریسمس و … موجود هستند و عکسبرداری در فضای باز نیز از دیگر امکانات آتلیه می باشد.

بطور معمول صبح ها کودکان پس از یک خواب کافی در طول شب، سرحال تر هستند. پس بهتر است در ساعتی که کودکتان استراحت کافی داشته است مراجعه نمایید.

در عکاسی نوزاد در 5 روزگی تا حدودا یک ماهگی بهتر است عکاسی انجام شود به دلیل اینکه نوزاد در این روزها اکثر اوقات خواب است و بدنش بیشترین انعطاف را دارد و فیگورهای زیبایی در خواب میتوان از اون گرفت.

این موضوع کاملا بستگی به فصل ها و و نزدیک بودن مناسبت ها دارد. ممولا برای تم های خاص مثل عید نوروز و یا شب یلدا قطعا باید از چند روز قبل اقدام شود.

  1. خیر. همان طور که میدانید بر اساس قانون موجود در این صنف کلیه فایل های عکاسی در نزد ما نگهداری می شود(مگر به درخواست مشتری حذف شود) و هر زمان مشتری نیاز به چاپ عکسهای دیگر فایل خود را داشته باشد با کمال میل این کار انجام خواهد شد.

بله. ما جهت رفاه حال مشتریان تعدادی لباس کودک تم های  کریسمس و شب یلداو… تدارک دیده ایم . اما مشتریان ما می توانند به تعداد دلخواه و به سلیقه خودشان لباس همراه داشته باشند.

بله.شما می توانید نمونه کارهای ما را در تلگرام و اینستاگرام مشاهده نمایید.آدرس لینک ها در پایین همین صفحه قرارداده شده است.

با توجه به نوبت دهی که از قبل صورت می گیرد، در ابتدا مقداری از هزینه شما به عنوان بیعانه دریافت می شود.

تحویل عکس ها کاملا بستگی به میزان شلوغ بودن فصل دارد. اما به طور میانگین بین 15 تا 20 روز بعد از عکسبرداری تحویل داده می شود.

 به دلیل نوع عکاسی بارداری، نوزاد و کودک و… با توجه به پکیج های مختلفی که وجود دارد و نیاز شما قیمت ها متفاوت است. درصورت نیاز با شماره 09371352475 جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

جدا کننده متن

چنانچه پاسخ سوال خود را نیافتید می توانید از روش های زیر با ما در ارتباط باشید!!!

کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

  • 09911804739
  • آدرس:کرج،45متری گلشهر،خیابان پونه غربی
  • telegram.me/picsun_support
جدا کننده متن

نمونه کارهای آتلیه پیکسان