لوازم مورد نیاز در آتلیه عکاسی پیکسان

آتلیه پیکسان با توجه به تجربه ای که در زمینه عکاسی نوزاد و کودک دارد نکاتی را در این صفحه متذکر شده که کاملا با توجه به نیاز مشتری بوده و شرایط لازم برای یک عکس یادگاری مناسب و با کیفیت را فراهم آورده است.کلیه لوازم مورد نیاز نوزاد در آتلیه در زیر آمده است.

لوازم مورد نیاز نوزاد در آتلیه

لوازم شخصی نوزاد-لوازم مورد نیاز در آتلیه

لوازم شخصی نوزاد

جهت رفاه حال خود و فرزندتان لوازم شخصی نوزاد از جمله پوشک، پستانک نوزاد ، شیشه شیر و شیرخشک ، پتوی نوزاد ،زیرانداز مخصوص تعویض ، چند دست لباس تمیز، و برس نوزاد را به همراه داشته باشید .

حوله تن پوش -لوازم مورد نیاز در آتلیه

کودکان زیر دو سال

عکس با حوله تن پوش کلاه دار برای کودکان زیر دوسال میتواند جالب باشد.هماهنگ بودن لباس های پدر و مادر با کودکان و رنگ یندی مناسب لباس ها می تواند عکسهای زیبایی خلق کند.

لوزام مورد نیاز در اتلیه عکاسی

نکات لازم جهت عکاسی

بهتر است در آتلیه یک نفر که کودکتان هم رابطه خوبی با او دارد همراه داشته باشید. البته از به همراه داشتن تعداد نفرات بالا خودداری نمایید(جهت رعایت نظم و تمرکز عکاسان)

تل موی-لوازم مورد نیاز در آتلیه

لوازم جانبی لباس کودک

لوازم جانبی تزیینی برای کودکان از جمله تل موی، گل سر، کلاه ،هد بند، پاپیون و ... همراه داشته باشید. این لوازم می تواند تاثیر زیادی در عکس داشته باشد.

لباس کودک-لوازم مورد نیاز در آتلیه

تنوع لباس کودک

در آتلیه پیکسان برای تم های خاص لباس برای کودکان موجود است در صورتی که نمیخواهید از آن ها استفاده نمایید چند دست لباس شامل لباس ورزشی ، لباس اسپرت، لباس مجلسی و چند جفت کفش مناسب همراه داشته باشید.

اسباب بازی کودک-لوازم مورد نیاز در آتلیه

لوازم شخصی کودک

بهتر است برای کودک خود تعدادی اسباب بازی که مورد علاقه کودکتان هست یا وسیله و ابزاری که کودک شما به آن عکس العمل نشان میدهد حتما به همراه داشته باشید.

لوازم کودک-لوازم مورد نیاز در آتلیه

کودکان بالای 3 سال

در صورتی که فرزند شما به هنر خاصی مشغول می باشد میتوانید وسایلی که از آن ها استفاده می کند را همراه داشته باشید. مثلا اگر کودکتان ساز مینوازد و یا نقاشی می کندو..

کفش و پاپوش-لوازم مورد نیاز در آتلیه

کفش و پاپوش

بدلیل تمییز بودن کف آتلیه کفش های کودکتان باید ترجیحا نو باشد و یا کاملا تمییز باشند. این نکته به سلامتی کودکتان هم کمک می کند.

چنانچه راهنمایی های لازم برای لوازم مورد نیاز در آتلیه در این قسمت برای شما کافی نبوده می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه سوالات متداول شوید و یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس

  • تلن:09911804739
  • آدرس:کرج،45متری گلشهر،خیابان پونه غربی
  • telegram.me/picsun_support