آتلیه ارزان قیمت

تلفن رزرو: 09911804739

دوربین عکاسی آتلیه ارزان

تجهیزات پیشرفته

ما در مجموعه خود سعی بر آن داشته ایم تا از تجهیزات و تکنولوژی بروز و مدرن استفاده کنیم،  اما این دلیل بر این نیست که قیمت های ما ارزان نباشد. با خیالی آسوده از نرخ هایمان  عکاسی خود را به ما بسپارید.

دوربین عکاسی آتلیه ارزان

جشنواره های تخفیف

مجموعه پیکسان برای آنکه کلیه اقشار جامعه بتوانند از خدمات ما استفاده کنند، جشنواره های همواره تخفیفی هم تدارک دیده است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه ها از قیمت های ما مطلع شوید.

دوربین عکاسی آتلیه ارزان

نرخ ارزان

کلیه نرخ های آتلیه پیکسان با توجه به تعرفه های مصوب در صنف عکاسی تعیین شده است. بنابراین هیچگونه سلیقه شخصی در قیمت گذاری ما دخیل نیست. عکسها با کیفیت بالا اما قیمت ارزان ارائه خواهد شد.

چرا قیمت های ما ارزان است؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده که چرا آتلیه پیکسان قیمت های ارزان تر نسبت به سایرین ارائه می کند؟ این سوال کاملا منطقی است اما باید این نکته را متذکر شویم که کلیه تیم مجموعه پیکسان با  توجه به واقف بودن بر مسائل اقتصادی کلیه اقشار جامعه این تصمیم را اتخاذ کرده اند. قیمت های ما ارزان ، اما کیفیت کارها کاملا استاندارد و بالا هستند.و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد .تیم مجموعه پیکسان کاملا حرفه ای و آموزش دیده می باشند و قیمت ارزان تر باعث نمی شود کیفیت کارهای مجموعه پایین بیاید. ما خوشحال هستیم که می توانیم لحظات زیبای زندگی شما را به رخ بکشیم و مشتریان ما بخاطر قیمت بالا از این فرصت ثبت خاطراتشان در کنار خانواده باز نمی مانند.

نمونه کار ها

تم شب یلدا کودک آتلیه ارزان
دختر بچه در فضای باز آتلیه کودک در تهران
تم جشن تولد کودک
عکس سیاه سفید کودک
کودک با تم پاییزی
تم تولد
عکس کودک در فضای باز
دختر بچه همراه دست گل در فضای باز آتلیه کودک تهران
تم کریسمس کودک

ما به فکر میزان بودجه شما هستیم!!!